
16:07, 1 жовтня 2019 р.
12 хлопчиків та дівчаток — таке поповення приніс Хмельницькому День міста
Сьогодні мами та малюки вже збираються додому, поїдуть вони з пологового із подарунками.
"Чотири рази на рік ми відвідуємо перинатальний центр, щоб привітати матусь із тим, що привели на світ своїх малят у особливий день, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Це і Новий рік, і День матері, День вишиванки, День міста. Але це швидше символічна увага. Бо, крім цього, міський бюджет забезпечуєє повністю медикаментозний супровід пологів. Програма функціонує добре. В такий спосіб ми підтримуємо народжуваність і дуже тішить, що з кожним роком в нашому перинатальному центрі народжується все більше немовлят".






Читайте також: Хмельницький отримав Приз Європи — «Plaque of Honour»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
12:39, 25 червня
1