
15:41, 7 жовтня 2019 р.
У Хмельницькому почався опалювальний сезон для дошкільних навчальних закладів та лікарень.
З 4 жовтня, як тільки на вулиці похолоднішало, у Хмельницькому почався опалювальний сезон для дошкільних навчальних закладів та лікарень.
"Це ті установи, де повинен в першу чергу зберігатися температурний режим, - пояснює міський голова Олександр Симчишин. - Також сьогодні, 7 жовтня, вже опалюються майже всі школи".
Нагадаємо, початок опалювального сезону для багатоквартирних будинків розпочнеться при умові середньодобової температури +8 упродовж трьох діб.
Читайте також: Хмельничанка Марина Бех-Романчук здобула "срібло" чемпіонату світу в стрибках у довжину (фото)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
15:22, 22 червня