
16:29, 7 жовтня 2019 р.
Ще одне «срібло» на міжнародній арені здобула хмельницька спортсменка
З 4 до 6 жовтня в місті Моріна Дор (Іспанія) відбувся Чемпіонат Європи з тхневондо ВТ серед юніорів.
До складу збірної команди України увійшли дві спортсменки з Хмельницького - Софія Хобтар та Софія Сікорська.
Софія Хобтар у напруженій боротьбі здобула срібну нагороду серед юніорів цього чемпіонату.
Зі своїм тренером Людвігом Пухальським (Хмельницький ОЦФВУМ) вони цілеспрямовано протягом сезону йшли до цієї нагороди.
Нагадаємо:
Хмельничанка Марина Бех-Романчук здобула "срібло" чемпіонату світу в стрибках у довжину (фото)
ТОРівець із Хмельницького виборов чергову перемогу з армспорту
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
15:13, 22 червня
36
11:15, 26 червня
10:04, 18 червня
10:46, 14 червня
136