
13:53, 8 жовтня 2019 р.
У Хмельницькому на закритті мотосезону зібрали кошти дітям (фото, відео)
Мотоциклісти офіційно закрили мотосезон та провели благодійну акцію «Байкери дітям»
Цього разу збирали кошти для будинку-інтернату «Подолянчик». Як повідомили організатори було зібрано 5324.20 грн.
"На ці кошти буде придбано необхідні речі та шкільне приладдя для діток з будинку-інтернату і подаровано в найближчий час", — Хмельницька Асоціація Мотоциклістів.
Нагадаємо: Військові комісаріати Хмельниччини перевиконали планові завдання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
10:04, 18 червня