
11:15, 15 жовтня 2019 р.
З черговою перемогою повернулись хмельничани зі Львова
З 8 по 14 жовтня проводився Кубок України з олімпійських вправ з кульової стрільби.
Відзначились майстри спорту України міжнародного класу Ігор Кізима – золота медаль, Анастасія Савельєва – бронзова та Денис Баблюк – дві бронзові. Ігор та Денис – вихованці обласної ДЮСШ, Анастасія – представниця ФСТ «Колос».
Наступні змагання – чемпіонат України серед юніорів та Кубок Поділля серед дорослих відбудуться 22-27 жовтня у Вінниці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
15:22, 22 червня
15:13, 22 червня
1