
10:59, 18 жовтня 2019 р.
Хмельничани мають можливість пройти МРТ-обстеження за кошти міського бюджету
З 1 жовтня за МРТ-діагностику хмельничан платить міський бюджет.
За умови, що пацієнт має міську прописку і направлення від вузькопрофільного спеціаліста. Пройти безоплатне обстеження можна у трейлері на території міської лікарні. Томограф належить приватному медичному закладу. Саме йому, на підставі безкоштовних направлень, перераховуватимуть гроші з бюджету. Цього року на відшкодування МРТ-діагностики хмельничан у міській скарбниці передбачили 1 мільйон 300 тисяч гривень.
Детальніше у сюжеті МТРК «Місто»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
15:22, 22 червня
15:13, 22 червня
1