• Головна
  • У Хмельницькому продовжується підготовка соціальних перемовників для громад (відео)
15:24, 18 жовтня 2019 р.

У Хмельницькому продовжується підготовка соціальних перемовників для громад (відео)

Уже другий рік поспіль на Хмельниччині триває підготовка соціальних перемовників для громад, які будуть помічниками дільничних на місцях. Мета проекту амбітна — підготувати соціальних перемовників для всіх громад області.

У Хмельницькому продовжується підготовка соціальних перемовників для громад (відео), фото-1

Цього разу пройшов об’єднаний модуль «Школи соціальних перемовників» на тему: «Інструменти комунікації. Комунікація в кризових ситуаціях», участь у якому взяли як випускники 2018 року, так і цьогорічні слухачі.

Спікерами з даної теми виступили начальник сектору комунікації ГУНП в Хмельницькій області Інна Глега та начальник сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП Вікторія Устянська.

У Хмельницькому продовжується підготовка соціальних перемовників для громад (відео), фото-4

— Усі учасники проекту розуміють, що безпека громади — це не лише справа поліції. Тільки спільними зусиллями ми можемо зробити наше життя безпечним, — говорить Інна Глега.

У Хмельницькому продовжується підготовка соціальних перемовників для громад (відео), фото-5

— Ми віримо, що на рівні громад перемовники будуть тими людьми, які здатні оцінити рівень безпеки, впливати на цей стан, виявляти усі можливі ризики та ефективно взаємодіяти з поліцією, — додає Вадим Яцишин, координатор проекту.

У Хмельницькому продовжується підготовка соціальних перемовників для громад (відео), фото-6

Нагадаємо, соціальні перемовники проходять підготовку із правознавства, основ комунікації та психологічної взаємодії тощо таким чином, щоб вони у майбутньому могли правильно оцінити будь-яку ситуацію з правової точки зору і мали відповідні вміння та навички, щоб залагодити той чи інший конфлікт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...