![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
10:08, 21 жовтня 2019 р.
Поліція Хмельниччини підбила підсумки роботи за 9 місяців 2019 року
В Головному управлінні Національної поліції Хмельницької області підвели підсумки діяльності служб та підрозділів за 9 місяців 2019 року за основними напрямками роботи.
Вперше підведення підсумків діяльності поліції області відбулося у форматі засідання розширеної колегії ГУНП під головуванням начальника управління Анатолія Щадило.
![Поліція Хмельниччини підбила підсумки роботи за 9 місяців ..., фото-1 Поліція Хмельниччини підбила підсумки роботи за 9 місяців 2019 року , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
До складу колегії, окрім заступників та керівників ключових служб ГУНП, також увійшли керівники підрозділів поліції з вертикальним підпорядкуванням НПУ, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, т.в.о. голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко, голова Хмельницької обласної профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ Микола Шпичко.
Під час засідання колегії очільник обласної поліції Анатолій Щадило зазначив:
![Поліція Хмельниччини підбила підсумки роботи за 9 місяців ..., фото-2 Поліція Хмельниччини підбила підсумки роботи за 9 місяців 2019 року , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
— За 9 місяців до поліції Хмельниччини звернулося понад 138 тисяч громадян. В середньому на лінію 102 щоденно надходить близько 800 телефонних дзвінків. Порівняно з аналогічним періодом минулого року ця цифра зросла, що, зокрема, свідчить і про те, що громадяни все більше довіряють поліції, тому частіше звертаються за допомогою навіть з тих питань, які не лежать в площині нашої безпосередньої компетенції.
![Поліція Хмельниччини підбила підсумки роботи за 9 місяців ..., фото-3 Поліція Хмельниччини підбила підсумки роботи за 9 місяців 2019 року , фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Анатолій Антонович наголосив на тому, що рівень злочинності в області продовжує знижуватися. Зокрема, в цьому році зареєстровано вдвічі менше умисних вбивств, на чверть зменшилась кількість грабежів, майже на 18% менше зареєстровано тяжких тілесних ушкоджень та крадіжок майна.
Полковник поліції також наголосив, що особлива увага впродовж року приділялась виявленню фактів незаконного обігу зброї, оскільки в зв’язку з подіями на сході країни багато зброї та боєприпасів потрапляють на мирну територію. Загалом за 9 місяців поточного року слідчі відкрили 130 кримінальних проваджень, пов’язаних з незаконним обігом зброї.
![Поліція Хмельниччини підбила підсумки роботи за 9 місяців ..., фото-4 Поліція Хмельниччини підбила підсумки роботи за 9 місяців 2019 року , фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також під час засідання колегії провели нагородження кращих працівників поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...