• Хмельницька спортсменка виборола срібну медаль на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді
08:56, 22 жовтня 2019 р.

У столиці Румунії, місті Бухарест, проходить Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді віком до 23 років. Змагання стартували 18 жовтня і триватимуть до 27 жовтня.

Команда України представлена 32 важкоатлетами. У складі збірної команди України є представниця міста Хмельницького Ангеліна Ломачинська, яка вдало виступила на цих змаганнях.

У ваговій категорії 49 кг Ангеліна завоювала срібну нагороду за сумою двоборства (ривок та поштовх), подолавши вагу у 163 кг.

Спортсменку підготував заслужений тренер України Поляков Олег Степанович.