
09:35, 22 жовтня 2019 р.
У Хмельницькій гімназії №2 відкрили нове футбольне поле (фото)
Хмельницький - ЩодняНовий і ЩодняСпортивний! Відкрили ще одне футбольне поле.
Цього разу - в Гімназії №2 на проспекті Миру. Футбольне поле збудоване за типом "Юніор" і має розміри 60Х30 м. Таке в місті вже третє. Займатися тут будуть учні Гімназії, діти і юнаки з місцевих дитячо-юнацьких шкіл та мешканці мікрорайону. Перші ігри вже відбулися сьогодні.
Загалом це перша черга цілого спортивного комплексу. Тут ще будуть окремо волейбольний і баскетбольний майданчики та бігові доріжки з освітленням. Загальна вартість 6,5 млн грн.
Читайте також: "Я повертаюсь" — особливий проект від хмельницької влади (фото)
Перший гол, як і зажди, забив міський голова Олександр Симчишин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
12:39, 25 червня
7
14:10, 25 червня
17
23:01, 15 червня
12:57, 17 червня
2