
17:43, 23 жовтня 2019 р.
Запасися водою заздалегідь: У Хмельницькому вода буде непридатна до вживання
З метою дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя міста та поліпшення якості питної води 31 жовтня МКП “Хмельницькводоканал” проводитиме планову промивку та знезараження водопровідних мереж і споруд міста.
З 8-ї до 17-ї години, під час промивки, вода не придатна до вживання та приготування їжі.
Для поліпшення якості промивки внутрішньобудинкових мереж бажано після 16-ї години почергово відкривати крани в мийках, раковинах і ваннах.
Адміністрація підприємства сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
12:40, 25 червня
17
09:59, 16 червня
15:22, 19 червня
5