
17:30, 29 жовтня 2019 р.
Місту Хмельницькому сміття приносить гроші
Сміття принесло Хмельницькому майже 3 мільйони гривень прибутку.
Таку суму місту вдалося заробити менш, ніж за 2 роки — відколи на полігоні працює дегазаційна установка. Зараз на сміттєзвалищі є 80 свердловин. З них добувають метан, переробляють його на електричну енергію і продають її в енергомережу. Прибутком компанія-власник установки ділиться з КП «Спецкомунтранс». Окрім того, відколи встановили дегазаційний комплекс, полігон зменшився в об’ємах, там стали рідше виникати пожежі і частково зник неприємний запах.
Читайте також: У Хмельницькому модернізовано ще одну котельню
Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
08:32, 15 червня
27
12:39, 26 червня
6
16:34, 26 червня
13
12:59, 21 червня