• Головна
  • На Хмельниччині на пішохідному переході водійка за кермом вантажного буса збила пенсіонерку
09:31, 13 листопада 2019 р.

На Хмельниччині на пішохідному переході водійка за кермом вантажного буса збила пенсіонерку

Над­зви­чай­на до­рожньо-тран­спортна при­го­да ста­ла­ся сьогод­ні вве­че­рі, 12 лис­то­па­да.

У міс­ті Ше­пе­тів­ці на Ста­ро­кос­тянти­нівсь­ко­му шо­се бі­ля ма­га­зи­ну «Ясен» на пі­шо­хід­но­му пе­ре­хо­ді під ко­ле­са мік­ро­ав­то­бу­са пот­ра­пи­ла літ­ня жін­ка, пише «День за днем».

По­ві­дом­лення про те, що во­дій на ав­то мар­ки Ford Transit здій­снив на­їзд на жін­ку, на­дій­шло о 17:18, — роз­по­ві­ли по­ліс­ме­ни Ше­пе­тівсь­ко­го від­ді­лу по­лі­ції, що пра­цю­ють на міс­ці ДТП.

Як вже вда­ло­ся з’ясу­ва­ти пра­во­охо­рон­цям, жін­ка пе­ре­хо­ди­ла до­ро­гу з бо­ку гур­то­жит­ку в нап­рямку ма­га­зи­ну «Ясен». В той мо­мент у нап­рямку «Епі­цен­тру» ру­хав­ся бус. Од­нак во­дій­ка, во­че­видь, не по­мі­ти­ла пі­шо­хо­да. Ад­же на той мо­мент ос­вітлен­ня на ву­ли­ці ще не ввім­кну­ли. До то­го ж, літ­ня па­ні ма­ла на со­бі тем­ний одяг.

Раніше повідомляли: На Хмельниччині потяг переїхав автомобіль

Швид­ка ме­дич­на до­по­мо­га тран­спор­ту­ва­ла по­тер­пі­лу до Ше­пе­тівсь­кої ЦРЛ. — У 66-річ­ної па­ці­єн­тки ді­аг­носто­ва­но пе­ре­ло­ми кіль­кох ре­бер та стег­на, — ка­жуть у трав­ма­то­ло­гіч­но­му від­ді­лен­ні Ше­пе­тівсь­кої ЦРЛ. На­ра­зі, аби пов­ністю виз­на­чи­ти стан пен­сі­онер­ки, їй ще про­во­дять всі не­об­хідні об­сте­жен­ня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дтп #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...