• Головна
  • Понад 800 мільйонів гривень єдиного податку сплатили подоляни до місцевого бюджету
09:08, 15 листопада 2019 р.

Понад 800 мільйонів гривень єдиного податку сплатили подоляни до місцевого бюджету

Підприємці Хмельницької області, які працюють за спрощеною системою оподаткування протягом десяти місяців 2019 року сплатили до місцевого бюджету понад 800 мільйонів гривень єдиного податку.

Таким чином, місцеві громади Хмельниччини з початку поточного року отримали від суб’єктів господарювання – спрощенців на 115 відсотків коштів більше проти аналогічного періоду минулого року, що в абсолютній сумі становить 106 мільйонів гривень.

Індикативне завдання виконано на 106 відсотків, а це означає що додатково до місцевої скарбниці надійшло майже 50 мільйонів гривень.Що стосується конкретного внеску представників спрощеної системи оподаткування до місцевих бюджетів, то найбільша бюджетна частка належить фізичним особам – підприємцям, які сплатили понад 460 мільйонів гривень єдиного податку, яких на сьогоднішній день зареєстровано більш ніж 43 тисячі.

Майже 300 мільйонів гривень надійшло від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи. Від юридичних осіб – спрощенців територіальні громади краю отримали 93 мільйони гривень податкових надходжень.«Малий бізнес регіону впродовж останніх років демонструє показники сталого та впевненого зростання. Завдяки сумлінню підприємливих подолян, які забезпечують роботою себе та дають роботу іншим, ми сьогодні спостерігаємо наповнення місцевих бюджетів реальними коштами.

До того ж підприємці краю не лише демонструють сумлінну сплату податків, але й декларують легальну працю, закликаючи до цього своїх ділових партнерів», – підкреслив виконувач обов‘язків ГУ ДПС у Хмельницькій області Валерій Коновальчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...