• Головна
  • У Хмельницькому надзвичайники провели олімпіаду (фото)
09:05, 17 листопада 2019 р.

У Хмельницькому надзвичайники провели олімпіаду (фото)

Підсумковим етапом Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності на Хмельниччині є проведення міських олімпіад серед учнів 4-х класів.

Вони проводяться з метою стимулювання творчого самовдосконалення дітей, виявлення обдарованих учнів, вдосконалення знань та умінь з основ безпеки життєдіяльності серед учнівської молоді, підвищення інтересу до поглибленого вивчення безпеки життєдіяльності учнями закладів загальної середньої освіти.

Шкільні та міські олімпіади з основ безпеки життєдіяльності проведено не лише у Хмельницькому, а й у Нетішині, Шепетівці, Славуті, Старокостянтинові та Кам’янці-Подільському.

Так, у Хмельницькому переможці шкільного етапу мали змогу поборотися за перемогу у другому турі. Це вже міський етап, що проводився на базі колегіуму №16.

Педагогічні працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області спільно із фахівцями науково-методичного центру міського управління освіти розробили завдання, виконуючи які діти мали змогу продемонструвати свою обізнаність та ерудованість саме в питаннях безпеки життєдіяльності. Дітям необхідно було розв’язати тестові завдання, залучивши не лише свої знання, але й життєвий досвід.  Крім того, необхідно було охарактеризувати надзвичайні ситуації певних видів. Для максимального зацікавлення дітей деякі завдання було візуалізовано. Не обійшлося й без ігрового елементу – розв’язування ребусів та кросворду відповідної тематики. Під час розгадування ребусів дітки мали використати не лише свої знання, але й творчу уяву.

Попри юний вік учасників олімпіади, ми, організатори, побачили їх неабияку зацікавленість, глибоку обізнаність та непідробний інтерес до питань особистої та колективної безпеки. Дуже приємно констатувати, що проведення олімпіади стало доброю традицією з чотирирічним стажем. Адже дбати про безпеку – це завжди актуально!

Підсумовуючи, варто зазначити, що такі інтерактивні заходи, нестандартні підходи допомагають нам підтримувати інтерес молодого покоління до питань безпеки, збільшувати коло свідомої молоді, що формуватиме безпечне середовище нашого регіону.

 Навчально-методичний центр цивільного захисту
та  безпеки життєдіяльності у Хмельницькій області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#олімпіада #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Шкільне життя - це бурхливе море, в якому зустрічаються юність, жага до знань та розкриття життєвих таємниць. Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо в наш час. Крім знань, зі школи ми винесемо найцінніше — вміння бути людиною. Знання — це мудрість.
Оголошення
live comments feed...