• Головна
  • Електронна петиція щодо будівництва спортивного залу для НВК №4 направлена на розгляд
16:10, 28 листопада 2019 р.

Електронна петиція щодо будівництва спортивного залу для НВК №4 направлена на розгляд

Відділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. "Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді", затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію "Будівництво спортивного залу для НВК №4", збір підписів на підтримку якої завершено.

Станом на 26 листопада петицію підписали 508 осіб з 500 необхідних.

Текст петиції: "З 50-ти закладів в нашому місті, які надають базову середню освіту, НВК №4 займає 18-те місце в рейтингу. Охоплено навчанням у школі - 1646 дітей та підлітків.

Наразі школа має 3 навчальні корпуси: молодшу школу та 2 корпуси для середніх та старших класів. Є лише один спортивний зал, розташований в головному корпусі. В теплу пору року, заняття частково проходять на шкільному стадіоні, а взимку спортивний зал не вміщує всі класи. В спортивному залі на уроках фізичного виховання одночасно перебувають 3-4 класи. Територія школи є досить великою та має місце для побудови ще одного спортивного залу. Прошу батьків, вчителів, містян та міську раду, підтримати ініціативу побудови нового спортивного залу на території школи, адже спорт – запорука здоров’я наших дітей!".

Автор: Муляр Наталія Володимирівна

Дата початку збору підписів: 5 вересня 2019 р.

Згідно з пунктом 4.5. згаданого вище рішення сесії міської ради та статті 151 Статуту територіальної громади м. Хмельницького, міський голова доручить розгляд петиції компетентним виконавчим органам з наступним розглядом на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...