
16:05, 2 грудня 2019 р.
Частина будинків залишиться без водопостачання - МКП «Хмельницькводоканал»
У зв'язку з виконанням планових робіт по приєднанню водопровідної мережі на вул. С. Бандери, третього грудня з 9.00 до 17.00 буде призупинено водопостачання у житлових будинках на вул. С. Бандери (на відрізку від вул. Озерної до вул. П.Мирного) та у житлових будинках масивів «Обрій» та «Дивокрай».
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
15:22, 22 червня
15:17, 22 червня
1
14:10, 25 червня
62
10:46, 14 червня
48