• Головна
  • Кемер - додаткові поездки, екскурсії з українським туристичним агентством
Реклама
09:29, 1 грудня 2019 р.

Кемер - додаткові поездки, екскурсії з українським туристичним агентством

Реклама
Картинки по запросу Кемер - додаткові поездки, екскурсії з українським туристичним агентством

Картинки по запросу Кемер - додаткові поездки, екскурсії з українським туристичним агентством

Іменно тут починається знаменита лікійська історична тропа, першою точкою відвідування якого є древний місто Міра, сьогодні Демре, епіскопальна столиця Святого Миколаса. Новий Кемер - це першза все неперевершенне скалісте узбережжя з нетронутими бухтами, куди ви можете добратися у час прогулянки на човні. І вдруге асоціація з Кемером - гори. Ви обвязково використаєте  додаткову поездку на фунікулері на вершині Тахтали або відвідуєте міфологічне монстра Хімера, де ви можете побачити вірно горячі огні та все це благодаря вигідному туру на https://piligrim.ua/tury-v-kemer.html.

Туристичні достовірності в Кемері та його окремості - що відвідуєте?

Кемер - це місце на Средиземному морі в 40 км від Анталії. Історія Кемера повертається до 690 року до нашої ери, коли тут був заснований древний місто Фазеліс. До 1910 року тут знаходився живий комплекс під назвою Стара деревня, часто затопляєми наводженнями, звільненими гормими реками. Результатом багаточисельних наводжень стало створення озера. Щоб захистити своїх будинків від наводнених, жителі дерев`яних побудували каменну стену довжиною 23 км у піднозі гори. Это дало название места. На турецькому мові кемер відзначає каменну арку. До 1960 року тільки море було доступно деревне. Коли був створений проект туристичного розвитку регіону, він побудував дорогу, яка з'єднала місто з міром і вивільнила бурное розвиток дерев яного туристичного центра. Муніципалітет включає в себе тепер відомих і популярних дачних відвідувачів, таких як Кириш, Текірова, Чамьюва, Куздере, Гёйнюк, Бельдібі. Сьогодні Кемер є одним із важливих центрів Турції. З однієї сторони, 52 км від побережжя Средиземного моря, а з другою - великі гори Западного Тельця. В Кемере стоїть відвідав:

• міська площа в центрі міста з башнею з часом і пам’ятником Ататюрку

• Музей кочевників

• яхтенний порт

• древний місто Фазеліс, відомий виробничий парфюмерій, це місто, яке Александр Великий не смог завоювати

• древний місто Олімпос - руїни, покриті лісом з римськими банями, акрополем та хорошим пляжем

• Адрасан - деревня з хорошим красивим піщаним пляжем вокруг Кемера

• Чиралі або Хімера - унікальне місце з вечно горячими вогнями із внутрішніх земель. Огонь відбувається з міфології від монстри по імені Хімера, яка дула огонь. Огні особливо привабливі в сумерках.

• каньон Гейнюк

• Пік Тахтали 2365 м над рівнем моря, в древнє час його називають Олімпом, так як вважають, що там живуть боги, в тому чиселі і вищій Зевс.

• еженедельний базар по вторникам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...