Реклама
17:45, 4 грудня 2019 р.

Переваги модульних АЗС

Реклама
Картинки по запросу Переваги модульних АЗС

Картинки по запросу Переваги модульних АЗС

Модульна автозаправна станція – це система, що надає нафтопродукти із резервуарів, що розташовані над поверхнею землі. Вона представляє собою дуже зручний спосіб зберігання та відпуск палива, який ідеально підходить для підприємств із власним автопарком.

Паливний модуль – це власна міні АЗС, що надає можливість заправляти автомобільну техніку прямо на тому місці, де вона знаходиться. Завдяки цьому підприємство позбавляється залежності від стаціонарних заправок та може економити на паливі та логістиці, контролювати витрати та суттєво зменшити час на заправку транспортних засобів. Така заправка зручна також тим, що її, у разі потреби, можна переміщати з одного об'єкта на інший. АЗС модульного типу – найбільш бюджетний та простий спосіб організувати заправку на вашому підприємстві.

До основних переваг модульних АЗС слід віднести наступні їхні характеристики:

·Компактність. Резервуар та заправна колонка не займають багато місця на території підприємства;

·Доступність. Модульні заправки мають низьку вартість порівняно із традиційними аналогами;

·Швидкість монтажу. Модульна АЗС є найбільш швидким рішенням у сфері відомчих заправок. Паливний модуль є цільним виробом, який готовий до використання. Він транспортується на об'єкт у зібраному вигляді. Роботи з його установки, запуску та налаштування модуля тривають протягом одного дня і навіть менше;

·Економія. Завдяки установці резервуарів можна закуповувати нафтопродукти по оптовим цінам;

·Прозорість. Власні АЗС на підприємстві дозволяють уникнути махінацій, пов'язаних із розкраданням палива при заправці;

·Мінімум персоналу, що має обслуговувати АЗС.

Кожна модульна заправка має таку конструкцію, яка дозволяє зручно транспортувати її. Для завантаження та розвантаження паливного модуля за допомогою крану є спеціальні петлі.

Частіш за все виробники пропонують своїм клієнтам такі типи резервуарів, як:

·Одностінні;

·Двостінні. Простір між стінками заповнений інертним газом. Це забезпечує контроль герметичності резервуару за допомогою манометру.

Модульні АЗС можуть бути обладнані додатковим обладнанням. Окрім стандартної комплектації можуть бути додані такі опції:

·Антивандальна шафа. Має вигляд великої шафи, яка виконана як продовження резервуару. Така конструкція обмежує доступ до усіх комплектуючих вузла роздачі палива. Можна зачинити на ключ та встановити пломбу;

·Захисна кришка люку. Перешкоджає викачуванню палива;

·Навіс дозволяє користувачу лишатися сухим при заправці авто під час дощу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...