• Головна
  • Академія прикордонної служби відзначила 27-у річницю від дня створення
12:42, 16 грудня 2019 р.

Академія прикордонної служби відзначила 27-у річницю від дня створення

Напередодні відзначення 27-ї річниці від дня заснування Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького відбулися урочисті заходи. На початку хвилиною мовчання присутні вшанували усіх тих, хто віддав власне життя за Україну.

Від імені міського голови викладацький склад, курсантів та ветеранів навчального закладу привітав секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак.

«Бажаю вам міцного здоров’я та успіхів у всіх ваших починаннях. Особливі слова подяки адресую ветеранам навчального закладу та тим, хто сьогодні продовжує розвивати славні традиції навчального закладу. Я вважаю академію флагманом вищої школи нашого міста і саме на академію мають рівнятися інші виші. Ми, насправді, робимо все для того, щоб академія ставала все кращим та кращим закладом. Завдяки нашій співпраці виділяються кошти для зміцнення матеріальної та технічної бази академії, адже прикордонники перші, хто зустрічає ворога. Шана і подяка вам», - сказав Михайло Михайлович.

Також Михайло Кривак вручив почесні грамоти та цінні подарунки кращим представникам Національної академії Державної прикордонної служби України.

Завершилися заходи святковим концертом.

Останнім прикладом позитивної співпраці міської влади та прикордонної академії стало відкриття у листопаді цього року сучасного стадіону із штучним покриттям на території навчального закладу. Будівництво повноцінного футбольного майданчика для курсантів, учнів спортивних шкіл і професійних команд тривало рік. Вартість об'єкту - 6 мільйонів гривень. Більшу частину суми профінансувала міська рада.

Навчальний заклад надає базову і повну вищу освіту за ступенями вищої освіти: бакалавр (за спеціальностями безпека державного кордону, право, правоохоронна діяльність, філологія, психологія, автомобільний транспорт, телекомунікації та радіотехніка) та магістр (за спеціальностями військове управління, безпека державного кордону, право, правоохоронна діяльність, філологія, автомобільний транспорт).
З 2010 року в межах ліцензійного обсягу із урахуванням державного замовлення академія розпочала підготовку цивільної молоді за денною і заочною формами навчання за відповідними спеціальностями, за кошти фізичних та юридичних осіб.
До складу академії входить: управління, 5 факультетів, центр підвищення кваліфікації персоналу, докторантура, ад’юнктура, центр забезпечення навчального процесу та підрозділи забезпечення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прикордонники #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...