• Головна
  • Дмитро Габінет провів зустріч з представниками автоперевізників області
12:18, 17 грудня 2019 р.

Дмитро Габінет провів зустріч з представниками автоперевізників області

Якісні та безпечні послуги з пасажирських перевезень для мешканців Хмельниччини – це один із дуже важливих напрямків роботи облдержадміністрації.

Однак, у цій галузі є ціла низка питань, що потребують прийняття консолідованих рішень, які відповідатимуть інтересам усіх сторін: обласної влади, жителів області та перевізників, які надають такі послуги.

Дмитро Габінет провів зустріч з представниками автоперевізників області, фото-1

Аби окреслити основне коло проблемних питань, що постають у сфері пасажирських перевезень, та напрацювати можливі шляхи їх вирішення, 16 грудня голова облдержадміністрації Дмитро Габінет провів зустріч з представниками автоперевізників області, а також контролюючих органів та громадських організацій, які опікуються питаннями пільгових перевезень окремих категорій громадян.

Дмитро Габінет провів зустріч з представниками автоперевізників області, фото-2

“Є низка питань для обговорення, з яких маємо, принаймні, спробувати знайти спільний знаменник, щоб покращити умови роботи для ваших підприємств, забезпечити належну якість пасажирських перевезень для населення та дати змогу владі виконати свої соціальні завдання, які вона має перед громадянами,” – зазначив голова ОДА, звертаючись до учасників зустрічі.

Дмитро Габінет провів зустріч з представниками автоперевізників області, фото-3

Посадовець виокремив декілька важливих питань, що турбують усі сторони. Це, зокрема, посилення відповідальності перевізника за безпідставну відмову у перевезенні пасажира, що має право на пільговий проїзд та відшкодування виплат за перевезення пільгових категорій.

Дмитро Габінет провів зустріч з представниками автоперевізників області, фото-4

Стосовно першої проблеми, усі учасники обговорення дійшли спільної думки, що наразі в законодавстві має місце певна прогалина, яка полягає у відсутності чіткого визначення самого поняття “безпідставна відмова у перевезенні”, хоча відповідальність у разі застосування такої норми є досить відчутною. При цьому це питання нерозривно пов’язане з другим – тобто відшкодуванням перевізнику за обслуговування пільгових категорій.

Голова вислухав думки з цього приводу від представників перевізників, управління Укртрансбезпеки в області, Центру допомоги учасникам АТО у Хмельницькій області. У ході дискусії одним із ефективних шляхів вирішення проблем називали, зокрема, впровадження ефективного механізму монетизації пільг. Також прозвучали пропозиції щодо необхідності залучення до їх вирішення народних депутатів України. В черговий раз у розмові згадали про проблему нелегальних перевізників, які своєю роботою створюють недобросовісну конкуренцію перевізникам, що надають послуги на законних підставах. Торкнулися і регулювання тарифів на міському автомобільному транспорті та ліцензування зберігання пального.

Дмитро Габінет провів зустріч з представниками автоперевізників області, фото-5

За результатами обговорення сторони дійшли згоди, що необхідно напрацювати чітко сформульовані пропозиції та озвучити їх під час зустрічі з народними депутатами, яку голова облдержадміністрації пообіцяв ініціювати найближчим часом. До 27 грудня усі зацікавлені мають подати відповідні пропозиції до Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА, який протягом двох тижнів має їх узагальнити та представити депутатам.

Дмитро Габінет провів зустріч з представниками автоперевізників області, фото-6

Окрім того, вирішено було поновити роботу мобільних груп у складі працівників Управління Укртрансбезпеки, патрульної поліції та громадськості, які раніше займалися питанням нелегальних перевізників, оскільки як представники контролюючих органів, так і самі перевізники відзначили, що їх діяльність мала позитивні результати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...