• Головна
  • Вирішувати громадські проблеми стане легше: інтерактивна платформа «Відкрите місто»
20:49, 18 грудня 2019 р.

Вирішувати громадські проблеми стане легше: інтерактивна платформа «Відкрите місто»

Нова версія сайту "Відкрите місто", який є першим сервісом Фонду Східна Європа, розробленим в концепції Smart City, створена із врахуванням побажань користувачів, має оновлену концепцію та більше зручності у користуванні. Протестувати оновлену версію усі охочі зможуть до кінця грудня:https://new.opencity.in.ua

Використання сучасних інструментів електронної демократії покликане посилити взаємодію влади і громади. Зокрема, електронний ресурс "Відкрите місто" дозволяє мешканцям вирішувати важливі громадські проблеми, звернувшись до відповідального за прийняття рішення чиновника у міській раді. Це краудсорсингова інтернет-платформа із застосуванням геоінформаційних технологій, до якої наразі підключені вже 70 громад.

Оновлення ресурсу відбулося в рамках приведення сайтів усіх інструментів електронної демократії, що розміщені на першій національній платформі https://e-dem.tools/ - місцеві е-петиції, бюджет участі, «відкрите місто», е-консультації - до єдиного дизайну.

Побажання щодо вдосконалення роботи тестової версії надсилайте на [email protected]

Веб-ресурс створений в рамках проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади», що є ініціативою Фонду Східна Європа і виконується в партнерстві з Асоціацією відкритих міст за фінансової підтримки Фонду Ч.С. Мотта. Енергетична компанія ДТЕК, а також Проект Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) надали фінансову підтримку для поширення проекту «Відкрите місто» на територію своєї діяльності.

В березні 2016 року Хмельницький долучився до реалізації проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади”.  Хмельничани активно використовують даний сервіс.  https://opencity.in.ua/#r=UA6810100000

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місто #хмельницький #проблеми #вирішення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...