• Головна
  • Промислові твердопаливні котли
Реклама
06:40, 15 грудня 2019 р.

Промислові твердопаливні котли

Реклама

Вибір основного джерела тепла є однією з найбільших дилем, для тих, хто плануе замінити існуючий джерело тепла новими видами обладнання. Сьогодні багато виробників твердопаливних котлів пропонують свою продукцію на ринку, а потенційні покупці спантеличені різноманітністю модифікацій котлів, тому вибір котла не просте завдання. Промислові твердопаливні котли надійні і довговічні, прості в установці і обслуговуванні, тому користуються популярністю. Для тих, хто зацікавлений в покупці, запрошуємо перейти за посиланням: https://jgenergy.com.ua/catalog/industrial/, на сайт компанії «John Greaves», де в каталозі ви можете ознайомитися технічними характеристиками промислових твердопаливних котлів і вибрати відповідний різновид. У каталозі ви знайдете види пелетних і соломи спалювальних котлів в різних модифікаціях.

Переваги:

·Промислові котли використовуються для опалення промислових будівель, виробничих, шкільних, спортивних і розважальних залів, а також для інших типів громадських об'єктів, а також комерційних будівель.

·Промислові твердопаливні котли характеризуються високою економічністю, низькою вартістю, функціональністю, завдяки конструктивним особливостям, які відповідають суворим екологічним нормам законодавства ЄС. Проблема очищення від сажі і видалення золи в твердопаливних котлах вирішена за допомогою автоматичної системи очищення решіток пальника і каналів.

·Котли твердопаливні відрізняються високою тепловою ефективністю і дуже низьким рівнем викидів забруднюючих речовин.

Якщо ви дбаєте про комфорт, пов'язаний з використанням котла, чистоті приміщення, в якому повинно бути розташований пристрій, котел на твердому паливі, буде оптимальним варіантом. Це ідеальне рішення при відсутності доступу до природного газу і в ситуації, коли витрати на опалення, значно перевищують бюджет. Котли українського виробника John Greaves на біопаливі, забезпечують теплом і гарячою водою будь-який тип приміщення, завдяки підвищеній потужності.

Чому ми?

Ми займаємося проектуванням і виробництвом екологічно чистих твердопаливних котлів протягом багатьох років, у нас є команда досвідчених конструкторів і технологів, які розробляють і постійно вдосконалюють наші вироби. Доступні ціни, гарантія якості і післягарантійне обслуговування - наші переваги. Скористайтеся консультацією фахівців компанії, щоб вибрати найбільш економічно і технологічно оптимальне рішення, враховуючи особисті переваги. Вдалих покупок!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...