• Головна
  • У Хмельницькому проводять святкові заходи для соціально незахищених дітей
11:16, 19 грудня 2019 р.

У Хмельницькому проводять святкові заходи для соціально незахищених дітей

Напередодні Дня Святого Миколая в Хмельницькій дитячій школі мистецтв провели святкові заходи для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

135 дітей переглянули виставу, яку для них підготували вихованці мистецького закладу. Після вистави діти отримали солодкі подарунки від міської влади.

А 17 грудня за сприяння міської жіночої ради для дітей вищеназваних категорій проведено заходи у театрі ляльок "Дивень" (участь взяли 30 дітей). Діти переглянули виставу, кожен також отримав солодощі.

В Хмельницькому проживають 123 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У дитячому будинку сімейного типу є 3-є вихованців, у прийомних сім׳ях - 4. Протягом 2019 року під опіку/піклування влаштовано 21 дитину.

Держава здійснює повне забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти-сироти користуються державними пільгами: безкоштовний проїзд у міському транспорті (на підставі єдиного квитка), безкоштовне харчування в школах, першочергове забезпечення підручниками, безоплатне утримання в дошкільних навчальних закладів та відвідання культурно-розважальних заходів, забезпечення безоплатними юридичними послугами, щорічне оздоровлення.

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, надається у розмірі, що становить два прожиткових мінімуми для дитини відповідного віку.

Відповідно до Комплексної програми "Піклування" в м. Хмельницькому передбачено: надавати грошову допомогу на забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться під опікою та піклуванням, шкільною та спортивною формами; надавати грошову допомогу щомісяця дітям названих категорій на кишенькові витрати.

Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, двічі на рік проходять обов'язкове комплексне медичне обстеження.

Особам зазначених категорій, яким виповнюється 18 років, забезпечується виплата одноразової допомоги в розмірі 1810 грн. Так, у 2019 році 15 осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали ці кошти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #сироти #хмельницький #свята
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...