• Головна
  • Як відмовитися від джоб-оффера та зберегти відносини з компанією?
Новини компаній
12:00, 20 грудня 2019 р.

Як відмовитися від джоб-оффера та зберегти відносини з компанією?

Новини компаній
Як відмовитися від джоб-оффера та зберегти відносини з компанією?, фото-1

Непросто казати людям «ні». Це неприємно, відразу з'являється почуття провини. Тому відмовляти варто швидко, коли ви все вирішили з відповіддю. Так ви менше будете відчувати стрес, та й зекономите час рекрутера. Він просто почне шукати іншого претендента на посаду. Навіть за чітку та швидку відмову вам будуть вдячні.

Як відмовляти?

Якщо вам незручно телефонувати або особисто повідомляти про відмову, зробіть це у електронному вигляді. Будьте професіоналом, пишіть лаконічно. Пам'ятайте про ввічливість. Дякуйте за вигідну пропозицію та побажайте приємного дня, вдалого пошуку і таке інше.

Всі ці правила необхідні, щоб залишити теплі та щирі стосунки з рекрутером. Так у майбутньому ви зможете йому відправити резюме, отримати пропозиції і так чи інакше користуватись його послугами. Коли знадобиться робота, зможете паралельно шукати її на сайті khmelnik.hh.ua. Там багато корисних пропозицій, вакансій. Тож ви швидко знайдете роботу.

Не брешіть

Ми живемо у дуже тісному світі. Менеджер з пошуку персоналу зазвичай спілкується з колегами. Якщо ви скажете неправду щодо причини відмову, це обов'язково випливе на поверхню. Тому не псуйте собі репутацію. Ви маєте виглядати щирим та чесним. Такі якості цінуються дуже високо.

Нікому не потрібні подробиці

У листі ви можете опустити подробиці. Просто назвіть головну причину. До того ж варто дати зрозуміти, що ви прийняли остаточне рішення, яке не підлягає сумнівам. Так ви зможете заощадити собі та менеджеру час.

Як відмовитися від джоб-оффера та зберегти відносини з компанією?, фото-2

Подякуйте

Скажіть «спасибі» за те, що вам пропонують роботу. Звичайна подяка демонструє повагу до компанії. На перший погляд, це дрібниці. Проте таке ставлення вигідно відрізнить вас від інших людей. Так після вас залишиться позитивне, приємне враження. Навіть, якщо ви написали у листі або повідомленні у месенджері відмову. Хороше ставлення зазвичай пам'ятають. У разі наступної зустрічі з рекрутером до вас точно будуть лояльні.

Телефонуйте

Якщо раніше ви спілкувались з менеджером виключно телефоном, відписка поштою або вайбером буде зовсім недоречною. Безумовно, іноді дуже ніяково телефонувати і відмовляти. Проте ви маєте залишатись професіоналом. Так рекрутер краще сприйме відмову. До того ж, голосом простіше висловити подяку.

Загалом, будьте ввічливою та приємною людиною. Спілкуйтесь з людьми, залишаючи по собі добре враження. Хто знає, коли вам доведеться знов звернутись до цієї людини за допомогою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...