• Головна
  • Операція «Новорічна ялинка-2020»: У Хмельницькому складено перші «святкові» протоколи
16:49, 20 грудня 2019 р.

Операція «Новорічна ялинка-2020»: У Хмельницькому складено перші «святкові» протоколи

Враховуючи наближення новорічних свят, питання щодо придбання та утилізації новорічних красунь гостре, як голки на вічнозеленому дереві.

Проблема ніяк не втратить своєї актуальності, оскільки чим менше часу залишається до святкування Нового року, тим більше ялинок та сосен починають вирубувати. У хвойних лісах Україні щорічно фіксуються тисячі випадків браконьєрства.

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області  з початком операції «Новорічна ялинка -2020» постійно проводяться рейди по дотриманню законності продажу і придбання новорічних ялинок в населених пунктах області. Так станом на 19 грудня поточного року складено п’ять протоколів про адміністративні правопорушення за ст.88-1 КУпАП, які будуть спрямовано до суду для прийняття рішення щодо притягнення правопорушників до відповідальності.

За порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу (новорічних ялинок) без документів, що підтверджують законність їх придбання, передбачена відповідальність згідно зі статтею 88-1 Кодексу України та тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1700 гривень з конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої. За аналогічне правопорушення в межах природно-заповідного фонду сума накладеного штрафу складає 1700-3655 грн.

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області закликає купувати новорічні ялинки тільки в організованих пунктах продажу. Згідно з законодавством України підприємці повинні мати при собі такі документи: накладну з лісництва (при перевезенні товарно - транспортну накладну), сертифікат радіаційного обстеженні дерев, дозвіл на торгівлю з мокрою печаткою. В разі виявлення правопорушення, винні особи можуть бути притягнуті не тільки до адміністративної, а й до кримінальної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ялинки. порушення. новий_рік #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...