• Головна
  • Кращим в Україні було визнано Хмельницький військовий госпіталь
12:35, 23 грудня 2019 р.

Кращим в Україні було визнано Хмельницький військовий госпіталь

За підсумками діяльності медичної служби Збройних Сил України за 2019 рік, Хмельницький військовий госпіталь визнаний найкращим серед медичних закладів подібного типу.

Про це оголосив начальник Головного військово-медичного управління – начальник медичної служби Збройних Сил України генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко та вручив начальнику військового госпіталю полковнику медичної служби Сергію Мельнику грамоту за перше місце і подякував хмельницьким медикам за вагомий внесок у збереження та відновлення здоров’я українських захисників.

Близько шести тисяч пацієнтів за рік пройшли стаціонарне лікування і отримали якісні медичні послуги у військовому госпіталі. З них –  65% це діючі військові та 15 % — ветерани ЗСУ.

Для потреб ЛОР-відділення у цьому році в госпіталь придбали ендовідеообладнання, наркозно-дихальну апаратуру та інструментарій для проведення оперативних втручань на ЛОР-органах, що дає можливість більш якісно надавати медичні послуги на сучасному рівні. Завдяки закупленому медичному обладнанню у госпіталі обладнали операційну, аналогів якої немає в обласному центрі.

"Плануємо не зупинятися на досягнутому, а й надалі розвиватися та вдосконалюватися" — відзначив начальник військового госпіталю полковник медичної служби Сергій Мельник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#госпіталь #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...