
15:46, 23 грудня 2019 р.
На Хмельниччині закрито всі гральні заклади
Працівники управління стратегічних розслідувань спільно з колегами з Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області прозвітували про закриття 155 гральних закладів.
Спеціально створені мобільні групи провели рейди в десятках населених пунктів. У результаті, за даними поліції, в області не залишилося жодного працюючого закладу. Обладнання, яке вони використовували, вивезли з приміщень. Спільно з органами місцевої влади правоохоронці демонтували вивіски зовнішньої реклами, прибрали всі інформаційні стенди. Мобільні групи здійснюють превентивні заходи, щоб запобігти відновленню роботи гральних закладів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
13:44, 17 червня
10
15:17, 22 червня
1