• Головна
  • У Хмельницькому презентували мобільний додаток, який полегшить містянам доступ до інформації
09:58, 15 січня 2020 р.

У Хмельницькому презентували мобільний додаток, який полегшить містянам доступ до інформації

Міський голова Олександр Симчишин презентував запуск мобільного додатку «MyCity», який спростить хмельничанам доступ до важливої інформації про місто.

На першому етапі додаток передбачає три напрямки:

  • Заходи - анонси подій. Основні загальноміські організаційно-масові та культурні заходи.
  • Інформування - інформація про головні новини життєзабезпечення міста. Повідомлення про перекриття вулиць, відключення води, світла для проведення планових чи аварійних робіт тощо з прив’язкою до карти міста. Сповіщення про екстрені та аварійні ситуації.
  • Сервіси - Перевірка стану послуги в ЦНАП.

Надалі мобільний додаток має стати зручним сервісом поступового переходу на електронні послуги ЦНАП та портали, через які надаються державні послуги.

«У майбутньому сервіс розвиватиметься, можливо, додаватимуться нові розділи і функції. Свої пропозиції може надати кожен, для цього у додатку передбачена окрема форма. Наш мобільний додаток - цілком об'єктивна вимога часу. Хмельничани повинні отримувати важливу інформацію легко, зручно і доступно. Це ще один хороший результат роботи нашої команди в минулому році. Відкритість та підзвітність – саме такими принципами ми постійно керуємося у своїй діяльності. Завдяки проєкту «MyCity» та великій роботі, яку провели управлінці та відповідальні за відкриті дані комунальних підприємств, Хмельницький двічі впродовж 2019 року було визнано лідером у рейтингу оприлюднення відкритих даних серед обласних центрів», - зазначив Олександр Сергійович.

Посилання для завантаження мобільного додатку:

https://apps.apple.com/app/id1492798836

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mycity.khm

Нагадаємо, в кінці 2019 року запрацював електронний «Кабінет мешканця» https://mycity.khm.gov.ua/account/login, завдяки якому громадяни за спрощеною процедурою уже замовляють адміністративні послуги в ЦНАП. Всього за 2 тижні було замовлено 49 електронних послуг. Найпопулярнішою є замовлення довідки про реєстрацію місця проживання/перебування особи.

Через «Кабінет мешканця» також можна подати електронну заяву на отримання довідки про склад сім’ї, замовити видачу копій рішень, витягів з прийнятих рішень міської ради та виконавчого комітету, довідки, копій, витягів стосовно стажу роботи, нарахування заробітної плати за час роботи на ліквідованих підприємствах, установах, організаціях та зареєструватись на електронну чергу в ЦНАП.

Фахівці ХМКП «Хмельницькінфоцентр» продовжують працювати над вдосконаленням порталу. Пропозиції та зауваження щодо роботи порталу можна надсилати на електронну адресу: [email protected].

До відома:

На початку року Хмельницький приєднався до Міжнародної хартії відкритих даних https://opendatacharter.net/. Хартію відкритих даних сьогодні уже прийняли 73 національних уряди та місцевих органи влади.

MyCityhttps://mycity.khm.gov.ua – це головний веб-портал міста, який об’єднує всі необхідні сервіси та послуги на основі відкритих даних в одному місці.

Портал MyCity має чотири напрямки:

  • АНАЛІЗУЙ - портал відкритих даних;
  • ЖИВИ – електронні сервіси та послуги;
  • ВІДПОЧИВАЙ – інформаційний портал;
  • ІНВЕСТУЙ – інвестиційний портал.

Проєкт MyCity став фіналістом найбільшого національного конкурсу інноваційних ІТ-проєктів на основі відкритих даних, який проводиться в Україні та організований проектом TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування України та у партнерстві з Фондом Східна Європа та 1991 Open Data Incubator цього конкурсу, вигравши це право серед 250 поданих стартапів.

Хмельницький став першим містом, яке оприлюднило свої набори відкритих даних у вигляді відкритих реєстрів в режимі реального часу. Сьогодні на порталі MyCity оприлюднено більше 70 таких реєстрів.

Для громадян портал забезпечує отримання актуальної інформації про місто, для бізнесу - дозволить ефективніше оцінювати тенденції ринку, просувати товари та послуги, мати рівний доступ до об’єктів та ресурсів комунального майна. А для влади - це зручний ресурс для оприлюднення даних, який сприяє прийняттю ефективних рішень та покращенню комунікації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...