
15:53, 16 січня 2020 р.
У Хмельницькому зоокутку вбили тварин
Вночі, 16 січня, невідомі вбили тварин у зоокутку, що в парку імені М.Чекмана.
Про це повідомили у соцмережі КП "Парки і сквери".
"Кричуща подія! Вандалізм чи вбивство? Сьогодні вранці працівники зоокутка в парку ім. М.Чекмана виявили поламані тимчасову огорожу і клітки та двох понівечених, закривавлених мертвих кроликів”, – йдеться у дописі.
Камери відеонагляду зафіксували молодих осіб, які вночі залізли на територію зоокутка. Хто вони та чи причетні до цього, має встановити поліція.

Також комунальники зауважили, що фото кроликів не показують з етичних міркувань.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:34, Вчора
24
13:43, 17 червня
4
10:04, 18 червня