Реклама
15:35, 23 січня 2020 р.

У якій валюті зберігати гроші?

Реклама
Картинки по запросу У якій валюті зберігати гроші?

Картинки по запросу У якій валюті зберігати гроші?

Маючи на руках більш або менш велику суму грошей, яку найближчим часом планів витрачати немає, требо замислюватися про те, як правильно зберігати заощадження. Як мінімум важливо, щоб гроші не з'їла інфляція. В ідеалі хочеться вкласти їх так, щоб кошти примножувалися. У якій валюті має сенс зберігати гроші у 2020 році — що кажуть про це сьогодні експерти.

Накопичення в доларах США

Багато експертів очікують, що до 2020 року американський долар зміцниться, курс долара львів сьогодні цьому підтвердження. Зміцнення та ослаблення гривні багато в чому знаходиться в руках американського регулятора. Граючи величиною базової ставки для регулювання американської економіки, резерв побічно викликає і зміни курсу долара щодо інших валют. Зрозуміло, що міцний або слабкий долар — не головна самоціль. Все залежить від того, що вигідніше саме зараз, тому требо слідкувати який курс долара львів сьогодні якщо ват треба купити долар.

Американська економіка потребує втручання ФРУ, яка повинна зіграти на зміцнення бізнесу в країні. Найімовірніше, долар почне зміцнюватися вже на початку 2020 року, і цей процес продовжиться в наступному році.

Навіть за офіційними прогнозами долар у 2020 році підросте. Мінекономрозвитку виходить з середнього курсу долара у 25 гривень. А деякі аналітики попереджають, що американська валюта може подорожчати та до 26 і навіть 27 рублів.

Долар — хороша інвестиція, якщо ви не плануєте виводити гроші раніше, ніж через два-три роки. У довгій перспективі американська валюта завжди тільки зростає до гривні. Хоча на короткій дистанції можуть відбуватися зворотні рухи.

Інвестиція в євро

В останні роки євро досить стабільний і навіть трохи зростає щодо долара США. А у 2020 році ризик того, що євро може ослабнути, великий. На це можуть вплинути вихід Великобританії з ЄС, події в Каталонії та Північної Ірландії, які постійно прагнуть до відокремлення і багато інші події.

Самий розумний спосіб — сформувати кошик валют. Наприклад, 50% коштів залишити в гривні, а ще по 25% вкласти в долари та євро. Можна вкластися у всі три валюти в рівній пропорції - по 33%.

Багато чого залежить від терміну інвестування. Якщо гроші будуть лежати довго, сенс інвестувати в долари та євро різко зростає. Якщо накопичення будуть зберігатися не понад рік або двох, простіше не зв'язуватися з іноземними валютами і відкрити депозит у гривні в будь-якому з банків, щоб захиститися від інфляції відсотком за вкладом.

Рублеві заощадження

Багато хто за звичкою вважають, що курс рубля безпосередньо залежить від ціни нафти. Чим більше дорожчає сировина, тим впевненіше почувається російський рубль.Тому має сенс орієнтуватися на ситуацію на нафтовому ринку і вивчати прогнози за ціною бареля в 2020 році.

Це справедливо, але в набагато меншому ступені, ніж раніше.Річ у тому, що бюджетне правило, якого дотримується держава, давно позбавило рубль від прямої залежності від нафтової кон'юнктури.Дійсно, невеликі коливання рубля при зміні ціни на нафту помітити можна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...