
12:59, 1 лютого 2020 р.
Для хмельницьких спортсменів з регбі завершився ігровий сезон

"Регбійні команди - то вже майже символ нашого міста, - каже міський голова Олександр Симчишин.
- За 35 років свого існування у Хмельницькому цей вид спорту зараз впевнено займає чільні позиції по чисельності. Тепер у регбі грають чи не у кожній спортивній та загальноосвітній школі".
Сьогодні міський голова вітав регбійні команди із успішним завершенням сезону, а також дякував тим, хто підтримує цей вид спорту організаційно та фінансово."
Добре розумію, - запевнив він, - що перемога - це не лише старання спортсменів, але й матеріальна база. Підтримуємо всі популярні ігрові види спорту коштами. Також дуже приємно, що цьогоріч серед стипендіатів міського голови є й регбісти".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
15:08, 22 червня
1
12:14, 19 червня
10:46, 14 червня
17
17:18, 24 червня
5
10:55, 18 червня