
16:21, 12 лютого 2020 р.
Спортсменка Хмельниччини здобула “золото” на змаганнях у Франції
Днями відбувся турнір серії Grand Slam у Парижі (Франція), на якому спортсмени Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка посіли призові місця.
Студентка факультету фізичної культури Дар’я Білодід здобула золото. Повідомляє прес-служба студентського меридіану К-ПНУ.

У фіналі Дар’я перемогла дзюдоїстку з Японії Вакану Кога у ваговій категорії до 48 кг.
Георгій Зантарая, випускник факультету фізичної культури, отримав бронзу, перемігши українця Богдана Ядова у ваговій категорії 66 кг.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
01:40, 17 червня
119
13:44, 17 червня
10