• Головна
  • Культові герої світу фентезі у стилі діджитал експонуватимуться у музеї Хмельницького
18:44, 13 лютого 2020 р.

Культові герої світу фентезі у стилі діджитал експонуватимуться у музеї Хмельницького

У музеї історії міста Хмельницького 14 лютого – саме в день усіх закоханих – відкривається персональна художня виставка цифрового живопису юної хмельничанки Анастасії Кохан, де дебютантка представить на широкий загал серію авторських плакатів на тему найпопулярніших кінематографічних сюжетів сучасності, серед яких улюблені багатьма культовий серіал «Гра Престолів», кінострічки «Сяйво» (за Стівеном Кінгом), «Великий Гетсбі» (за Ф.С.Фітцджеральдом), мюзикл «Найвеличніший шоумен», Поттеріана Джоанн Роулінг тощо.

Ознайомитися з авторськими діджитал-плакатами на найпопулярніші та культові теми сьогодення зі світу фентезі та кохання та поспілкуватись на відкритті вернісажу з чарівною авторкою, майбутньою магістеркою, яка нині навчається у ХНУ за спеціальністю «Графічний дизайн та реклама», запрошує мистецька зала музею історії міста Хмельницького, що на Проскурівській, 30, у день святого Валентина, 14 лютого о 17.00. 

Вхід вільний! Ласкаво просимо!

Дещо про мисткиню: народилася в Хмельницькому 4 січня 1998 р; у дитинстві мала найбільший хист до гімнастики і малювання. Про свої мистецькі починання Настя розповідає так: «Не можу сказати, що займалася малюванням змалечку, та коли пішла у перший клас, це вже було не приховати ні від кого – ні від учителів, ні від однокласників, адже всім мої роботи дуже подобалися. Того і було вирішено, як то кажуть, самою долею, що Хмельницької дитячої художньої школи мені не оминути. І у 10 років я почала там опановувати образотворче мистецтво. Разом із сестрою-близнючкою Діаною навчалася я у відомого хмельницького художника-аквареліста і викладача Володимира Петровича Овчарука. Навчання у художці надихнуло на подальший розвиток саме у мистецькій площині. Тому по завершенні ЗОШ № 14 ми з сестрою точно знали, що хочемо вступати на спеціальність, пов’язану з образотворчим мистецтвом.

Тому особисто я обрала Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію (образотворче мистецтво), а сестра вступила на графічний дизайн у ХНУ. Навчаючись в академії, я почала ще більше відкривати для себе світ мистецтва, і саме так познайомилася з комп’ютерним живописом, який нині інакше називають цифровим або ж «діджитал». Графічний планшет ще більше розширив горизонти мого бачення мистецтва, і саме його я представляю на своїй першій художній виставці».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#музей #хмельницький #14_лютого
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...