
17:11, 20 лютого 2020 р.
У Хмельницькому вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (фото, відео)

6 років... Сьогодні в Україні вшановують пам’ять загиблих під час Революції гідності.
Біля пам`ятника Янголу Скорботи зібралось безліч людей. Всіх їх об'єднувало одне — бажання вшанувати пам`ять загиблих на майдані 6 років тому. За традицією учасники ходи тримали фото загиблих.





















Фото автора
Марш пам'ятіГероїв розпочався о 16-ї години, хода рушила вулицями: Проскурівська, Подільська, Кам’янецька, Героїв Майдану (пам’ятник Героям Небесної Сотні). Пам'ять Героїв вшанували хвилиною мовчання та панахидою за участі місцевих священнослужителів.
Фото автора
Нагадаємо, що тоді у Хмельницькому, під стінами СБУ загинули Людмила Шеремет та Дмитро Пагор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
15:13, 22 червня
36
10:46, 14 червня
17
12:39, Вчора
6
12:39, 25 червня
12:40, 25 червня