• Головна
  • «Мій Майдан» - фото, які демонструють силу та єдність українського народу у відстоюванні власної держави
20:26, 20 лютого 2020 р.

«Мій Майдан» - фото, які демонструють силу та єдність українського народу у відстоюванні власної держави

У День Героїв Небесної Сотні у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відкрили виставку фотографій "Мій Майдан" Юрія Гармаша з Києва.

На світлинах фотограф демонструє не тільки людей, які під час Революції Гідності на майдані Незалежності відстоювали право України на власний шлях розвитку та демонстрували незламність, силу українського духу. Представлені світлини одночасно захоплюють та надихають, адже саме в ті дні наш народ довів цілому світу, що вартий власної держави.

Звертаючись до присутніх керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій зазначила, що Майдан є надзвичайним поштовхом до створення нації та єднання.

«Ці люди, наші Герої, які поклали життя за волю та єдність держави. Нехай їх приклад буде для нас дороговказом», - підкреслила Юлія Сергіївна.

Своїми спогадами поділився учасник подій Революції Гідності Микола Козак. Чоловік розповів, що в ті дні ніхто недумав про себе, лише про побратимів та Україну.

З перших днів Революції Гідності на Майдані Юрій Гармаш відзняв близько п’яти тисяч фотографій та зробив свого роду фотолітопис. Основним об’єктом зйомок були люди-учасники подій. Але відзнято і сотні деталей, артефактів, які грають не менш важливу роль в розумінні цих величних і одночасно трагічних подій. Фіксуючи, створюючи документ для майбутніх поколінь українців, фотограф мав бажання створити Образ Революції.

Тематичні музичні номери також створили відповідну атмосферу та допомогли присутнім більш глибоко оцінити роботи фотографа.Побачити фотографії, присвячені подіям Революції Гідності, можна буде до 2 березня 2020 року.

#День #Героїв_Небесної_Сотні #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...