• Головна
  • Що слід знати про мінеральні добрива?
Реклама
19:12, 22 лютого 2020 р.

Що слід знати про мінеральні добрива?

Реклама

Кожнійрослиніпотрібні певні умови, щоб вона добре росла. Надопомогу рослинамприходять всілякі мінеральні добрива, які дуже часто використовуються як при сільськогосподарських посівах, спрямованих на прибуток, такі в посівах на потреби домашніх тварин. На ринку доступні різні види мінеральних добрив. Так що варто знатиїх повну характеристику.Мінеральні добрива з Європи за доступною ціною пропонує компанія «МАКОШ» https://makosh-group.com.ua/.

Розділення мінеральних добрив

Мінеральні добрива - це штучні продукти, виготовлені за допомогою хімічних сполук, а їх основними елементами є:

-азот;
-
калій;
-
фосфор.

Вони відповідають за різні аспекти, спрямовані на допомогу рослинам.

Мінеральні добрива виступають у вигляді рідини або гранульованої суміші, і їх можна розділити із-за складу. У зв'язку з чим на ринку є доступ до добрив:

- однокомпонентних, які мають тільки один з елементів (азот, калій або фосфор);

- багатокомпонентних, тобто суміш усіх трьох елементів разом з мікроелементами.


Види мінеральних добрив

1. Однокомпонентні

- Азотні

Слід застосовувати їх тільки навесні через те, що азот проникає в глибші шари ґрунту. Варто пам'ятати також про те, що азот також легко випаровується в атмосферу, тому добриво з цимкомпонентоммає бути змішанеразом з ґрунтом. До найбільш популярних видів азотних добрив відносяться: аміачна селітра, сечовина, saletrzak, сульфат амоніюта селітра кальцієва.

- Калійні

Це вид добрив, який має бути змішаний з ґрунтом, щоб занадто велика кількість калію не шкодила рослинам при сході і їх розвитку. Добрива калійні, як правило, застосовується перед посівом, проте в тих випадках, коли ґрунт важкий, то їх можна застосовувати також восени. Одним з видів калійних добрив є аміачна сіль.

- Фосфорні

Не вимиваються з ґрунту і погано проникають в глибину. Необхідну дозу добрив слід розділити на дві частини та застосувати їх в осені та на весні. У разі фосфорних добрив слід мати на увазі, що використовувати треба нижчі дози через те, що цей елемент створює в ґрунті з'єднання (фосфати кальцію, заліза або алюмінію), які не освоять рослини. Найпопулярнішим видом фосфорних добрив є суперфосфат в різних формах.

2. Багатокомпонентні

Це добрива, що складаються з усіх перелічених вище елементів, сполучених разом з мікроелементами, які чинять дуже хорошу дію і є необхідними для нормального розвитку рослин. Цей вид добрива слід застосовувати навесні та літом через те, що дуже багато поживних речовин для рослин надходить через воду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...