
12:51, 28 лютого 2020 р.
Хмельничани виборюють нагороди на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби

З 23 до 29 лютого у місті Вроцлав (Польща) проходить чемпіонат Європи з кульової стрільби. До складу збірної команди України увійшли чотири спортсмена з Хмельницького.
Чотири медалі у перших два дні чемпіонату Європи здобули наші земляки. Чемпіонкою стала майстер спорту України Маргарита Тарканій. Дві медалі на рахунку майстра спорту України міжнародного класу Дениса Баблюка, який став срібним призером у вправі ГП-11а в особистому заліку та чемпіоном разом з вінничанином Данилом Даниленком та львів’янином Андрієм Драчуком, у командному заліку. Срібним призером став майстер спорту України міжнародного класу Ігор Кізима.
Змагання тривають. Буде розіграно ще чотири комплекти нагород, за які боротимуться і хмельничани.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
Вчора
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
12:57, 17 червня
2
11:15, Сьогодні