• «Золото», «срібло» і 6-те загальнокомандне місце — хмельницькі поліцейські вдало виступили на Чемпіонаті України з гирьового спорту
16:57, 2 березня 2020 р.

Днями в Ужгороді закінчились Всеукраїнські змагання з гирьового спорту серед поліцейських, у яких брало участь 27 збірних команд. Хмельницькі правоохоронці показали гарні результати в індивідуальній першості і посіли 6-те загальнокомандне місце.

27-28 лютого в Ужгороді, у спортивному комплексі «Юність», проходили Всеукраїнські змагання з гирьового спорту серед поліцейських. У чемпіонаті брали участь 27 команд з усіх обласних управлінь поліції, Державної служби охорони та патрульної поліції.

«Золото», «срібло» і 6-те загальнокомандне місце — хмельницькі поліцейські вдало виступили на Чемпіонаті України з гирьового спорту, фото-1

Поліцейські Хмельниччини показали дуже гарні результати і здобули 6-те загальнокомандне місце.

Так, у ваговій категорії до 95 кг другий рік поспіль перемогу здобув майстер спорту України лейтенант поліції Віталій Варнацький. Найближчим часом Віталій відстоюватиме честь Національної поліції України у Всеукраїнському етапі «Динаміади-2020» серед правоохоронних органів та рятувальних служб.

«Срібло» у ваговій категорії до 68 кг виборов капітан поліції Леонід Шевчук, старший інспектор відділу професійної підготовки УКЗ ГУНП в Хмельницькій області.

6-те місце у ваговій категорії до 85 кг посів працівник сектору реагування патрульної поліції Кам’янець-Подільського ВП Андрій Тарасюк.

Також гарні результати показали лейтенанти поліції Назар Кислов, Олег Бігунець та полковник Сергій Білан.

Начальник Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Анатолій Щадило та увесь особовий склад щиро вітають хлопців з вдалим виступом на чемпіонаті та бажають подальших успіхів як у спорті, так і на службі.