
11:51, 10 березня 2020 р.
На Хмельниччині вогнеборці врятували дівчину, що сиділа на підвіконні п’ятого поверху

9 березня о 08:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Героїв Небесної Сотні у місті Кам’янець-Подільському, на підвіконні п’ятого поверху багатоквартирного будинку знаходиться двадцятиоднорічна дівчина.
На місце події негайно прибули рятувальники 5 державної пожежно-рятувальної частини, які за допомогою пожежної автодрабини евакуювали мешканку та передали медикам швидкої медичної допомоги.
Обставини події встановлює поліція.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
Вчора
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
12:57, 17 червня
2
11:15, Сьогодні