
12:43, 11 березня 2020 р.
На Хмельниччині жінка народила у таксі дорогою до пологового

Сьогоднішня ніч стала для кам’янецького таксиста незвичайною.
“Сьогодні у місті Кам’янець-Подільський приблизно о 03:00 жінка викликала службу таксі, вона повідомила, що в неї відійшли води і вона їхала в пологовий. Але такого ніхто не очікував. Жінка народила прямо в авто під стінами лікарні”, – повідомляється у Фейсбук-спільноті “Ми кам’янчани”.
Відомо, що молода матуся та немовля почуваються добре, а водій таксі, якого у соціальних мережах уже називають хрещеним батьком, приводить автівку до ладу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
Вчора
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
12:57, 17 червня
2
11:15, Сьогодні