• Головна
  • Олександр Симчишин зустрівся з представниками проєкту «Polish - Ukrainian Startup Bridge»
15:10, 12 березня 2020 р.

Олександр Симчишин зустрівся з представниками проєкту «Polish - Ukrainian Startup Bridge»

Міський голова Олександр Симчишин зустрівся з проєктним менеджером проєкту «Polish - Ukrainian Startup Bridge» Лукашем Ваваком та спеціалістом з підтримки стартапів проєкту «Polish - Ukrainian Startup Bridge» Михайлом Халецьким. Спілкувалися про розвиток та підтримку стартапів в Хмельницькому. Гості з Польщі наголосили, що хочуть продемонструвати представникам польського бізнесу та потенційним інвесторам, що Україна це не лише Київ та Львів і що й інші міста мають потенціал для потужного розвитку.

«Ми дякуємо за візит, нам завжди цікаво спілкуватися з представниками різних міст, країн. Намагаємося у своїй діяльності максимально використовувати успішний досвід інших держав. Тема стартапів нам надзвичайно цікава. В Хмельницькому велика частка людей, які займаються підприємництвом, кожен п’ятий дорослий в Хмельницькому є підприємцем. Малий та середній бізнес це серйозне джерело для наповнення міського бюджету. Розуміємо це і намагаємося максимально підтримувати бізнес та співпрацювати. Ми єдине місто в Україні, яке відшкодовує частину витрат підприємцям за участь у виставках. За останні чотири роки ми маємо плюс 15 тисяч створених або легалізованих робочих місць. Будемо раді співпрацювати. Завжди шукаємо співпраці з активними та конструктивними людьми», - зазначив Олександр Сергійович.

За результатами зустрічі сторони домовились про співпрацю з проєктом Polish Ukrainian Startup Bridge у напрямку проведення Битви стартапів у Хмельницькому. Конкурсний відбір підприємницьких бізнес-ініціатив, стартапів відбудеться вже влітку, в рамках затвердженого минулоріч Положення. Передуватиме йому Школа молодого підприємця, направлена на якісну підготовку потенційних стартаперів. Polish Ukrainian Startup Bridge, зі свого боку, забезпечить менторську підтримку провідних європейських експертів всім учасникам, а також долучить суб'єктів з польського ринку капіталу. Пітчинг проєктів та нагородження переможців відбудеться у вересні у рамках ІІІ Форуму економічного розвитку Хмельницького. На фінансування стартапів у 2020 році з міського бюджету виділено 200 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...