
14:49, 17 березня 2020 р.
Жорсткі заходи: Блокпости і в'їзд за перепустками ввели в одному із міст Хмельниччини
У Нетішині Хмельницької області у зв'язку з введенням в країні карантину через коронавірусвстановили блокпости.
Про це повідомили в пресслужбі місцевої міськради.
З 18 березня по 3 квітня в'їзд і виїзд з міста буде обмежений.
"Організовано блокпости і забезпечено на них цілодобове чергування уповноважених осіб", – йдеться в повідомленні.
Жителів міста і людей, які працюють у ньому, пропускатимуть тільки з тимчасовими перепустками. Їх потрібно буде розміщувати на склі автомобілів. Ці пропуски можна буде отримати в оперативно-черговій службі міськради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
Вчора
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
12:57, 17 червня
2
11:15, Сьогодні