
Увага!
08:38, 27 березня 2020 р.
Збільшено допустиму кількість пасажирів у громадському транспорті Хмельницького
Увага!
25 березня Кабінет міністрів змінив правила перевезення у громадському транспорті на час карантину, дозволивши перевозити половину від встановленої кількості місць для сидіння, тоді як раніше існувало обмеження в десять пасажирів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
Вчора
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
01:40, 17 червня
119