
17:17, 31 березня 2020 р.
Коронавірус: У Хмельницькому священики здійснили обряд освячення (відео)
Вулицями міста Хмельницького священники здійснили обряд освячення, ймовірно, як один із заходів протидії поширенню коронавірусу.
В соцмережах обговорюють, що Хмельницький не перше місто, де священники на елітних позашляховиках, з молитвами та дзвонами окроплюють дороги під час карантину.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:51
Вчора
17:07
16 червня
ТОП новини
Оголошення
23:01, 15 червня
15:17, 22 червня
2
10:46, 14 червня
39