• Головна
  • Нацгвардія у місті Хмельницькому виконує ряд важливих завдань під час карантину
13:34, 2 квітня 2020 р.

Нацгвардія у місті Хмельницькому виконує ряд важливих завдань під час карантину

Нацгвардія у місті Хмельницькому виконує ряд важливих завдань під час карантину, одним з яких є підтримка громадської безпеки та забезпечення проведення обмежувально-карантинних заходів.

"З метою недопущення скоєння правопорушень та дотримання громадянами карантинних заходів служба з охорони громадського порядку відбувається в посиленому режимі - зазначає начальник військового наряду прапорщик Олексій Пилипчук, - окрім того,наші патрульні проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання громадянами карантинних заходів, контролюють їх дотримання - чи не проводяться масові заходи, чи не працюють торгові точки та розважальні заклади, які мають бути закритими, і звичайно – виконують службово-бойові завдання з запобігання злочинності у місті".

Патрулювання нарядами Нацгвардії проводиться щоденно, з 18 до 24 години, за потреби час патрулювання може збільшуватися. Обстановка у місті стабільна. Громадяни ставляться з розумінням до усіх обмежувально-карантинних заходів та зауважень, якщо виникає потреба їх зробити, адже розуміють, що усе перераховане робиться задля їхньої ж безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
З самого початку спалаху COVID-19 IPC грає важливу роль в профілактичних і пом'якшуючих заходах. Щоб забезпечити засноване на фактичних даних керівництво за якістю і оперативне реагування на глобальний попит, ВООЗ скликала Спеціальну консультативну групу експертів з профілактики та інфекційного контролю у рамках.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...