
11:18, 7 квітня 2020 р.
7 квітня у Хмельницькому завершується опалювальний сезон

У зв'язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8 °С з 7 квітня 2020 року в місті Хмельницькому припиняється опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин.
Водночас, міський голова зобов’язав комунальні підприємства "Хмельницьктеплокомуненерго" та "Південно-Західні тепломережі" здійснювати опалення лікувально-профілактичних установ, незалежно від форм власності, на підставі звернень керівників закладів та установ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
2 червня
ТОП новини
Оголошення
16:20, 4 червня
5
09:45, 1 червня
4
09:09, 28 травня
5
17:15, 29 травня