• Головна
  • На Хмельниччині здійснено 279 ПЛР досліджень
12:31, 9 квітня 2020 р.
1

На Хмельниччині здійснено 279 ПЛР досліджень

На Хмельниччині здійснено 279 ПЛР досліджень

Про це сказала заступник голови адміністрації Оксана Ситницька під час сьогоднішнього  брифінгу щодо протидії поширення коронавірусної інфекції на території області.

Також вона повідомила, що на сьогоднішній день обласним штабом проведено моніторинг запасів засобів індивідуального захисту в мережах аптечних закладів області (масок, рукавичок, дезінфікуючих засобів, тощо). Відтак, сформована єдина база щодо наявності вищевказаних запасів з якими можна ознайомитися в районних штабах.

В області продовжують роботу мобільні бригади, яких наразі вже 51, що здійснюють відбір біоматеріалу в осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Оксана Анатоліївна вкотре закликала жителів області виконувати усі встановлені обмеження в рамках карантину, адже тільки спільними зусиллями можна недопустити поширення цієї хвороби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
З самого початку спалаху COVID-19 IPC грає важливу роль в профілактичних і пом'якшуючих заходах. Щоб забезпечити засноване на фактичних даних керівництво за якістю і оперативне реагування на глобальний попит, ВООЗ скликала Спеціальну консультативну групу експертів з профілактики та інфекційного контролю у рамках.

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Палочка Коха
12 квітня 2020 р., 08:33
........Минздрав разрешил тестировать на украинцах почти сотни новых видов лекарств из стран Запада. Приведен и список больниц, в которых будут тестировать неизвестные химикаты на «людях-кроликах». При этом отвечает за здоровье украинцев станет американка. На официальном сайте Минздрава обнародован приказ №835 от 15 августа, прописывающий подробности исследований. Согласно документу, чиновники разрешили протестировать американский препарат на больных ревматоидным артритом. Разрешено также тестирование американского лекарства от шизофрении, которое будет проводиться в Черкасской, Киевской, Херсонской, Винницкой психоневрологических больницах.  Медпрепараты производства США тестируются и на подопытных украинцах, больных пневмонией (в киевских больницах скорой помощи и №17, Харьковской больнице №13 и др.). Эффективность нового препарата для лечения легочных болезней на украинцах проверяте и шведская фармкомпания AstraZeneca AB (в харьковской больнице №13, сумской №1, житомирской №1, полтавской им. Склифосовского и пр.) Американский Pfizer тестирует свое лекарство на онкобольных на базе криворожского, львовского, черновицкого диспансеров. На пациентах, которые лечатся от рака, проверяет эффективность своих препаратов и французская фирма AB Science (в криворожском, сумском, харьковском и других онкоцентрах). Всего в дополнении к приказу Минздрава 97 запросов на проведение клинических исследований в Украине, в том числе, на детях. ...........................Стоит отметить, что иностранные фармацевты давно и активно экспериментируют над украинцами.           См, например, Джон Перкинс. Исповедь экономического убийцы = Confessions of an Economic Hit Man. — М.: Претекст, 2012. — 352 с. — ISBN 978-5-98995-090-4.
Оголошення
live comments feed...