
16:50, 17 квітня 2020 р.
Рятувальники Хмельниччини привітали ветеранів служби зі святом — Днем пожежної охорони

17 квітня відзначається День пожежної охорони. Тож з нагоди свята, дотримуючись необхідних санітарних норм, працівники Головного управління ДСНС у Хмельницькій області привітали ветеранів служби, які одного разу і назавжди вирішили поєднати своє життя з нелегкою, проте такою важливою професією вогнеборця.
ДСНСівці висловили слова шани “винуватцям” свята за роки невтомної праці і той безцінний досвід, яким вони тепер можуть поділитись з молодими працівниками пожежно-рятувальної служби, стати для молоді зразком для наслідування. Рятувальники побажали ветеранам міцного здоров’я, життєвої енергії, непереборної сили духу, довголіття й добробуту.
Від колективу рятувальників Хмельниччини кожному ветерану вручили невеличкий презент — пакунок з продовольчими товарами.
Подібні заходи відбулися в усіх куточках області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
11:15, 26 січня
11:15, 26 січня
11:15, 26 січня
11:15, 26 січня
11:15, 26 січня
live comments feed...