
15:56, 20 квітня 2020 р.
На Хмельниччині рятувальники продовжують протидіяти поширенню коронавірусної інфекції

20 квітня рятувальники ДСНС у взаємодії із комунальними службами здійснили дезінфекцію по всій області.

Обробка здійснювалася двома способами, перший – пожежні стволи кріпилися до спецавтомобіля, та під час руху розпилювали спеціальну суміш. Другий – пожежними стволами оброблялися території поблизу магазинів та стратегічних об’єктів.
Проводилася дезінфекція доріг загального користування у містах, селищах, та селах, об’єктів життєзабезпечення, а також найбільш жвавих вулиць на території всієї області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
2 червня
ТОП новини
Оголошення
16:31, 29 травня
14:34, 29 травня
6