
15:56, 20 квітня 2020 р.
На Хмельниччині рятувальники продовжують протидіяти поширенню коронавірусної інфекції

20 квітня рятувальники ДСНС у взаємодії із комунальними службами здійснили дезінфекцію по всій області.

Обробка здійснювалася двома способами, перший – пожежні стволи кріпилися до спецавтомобіля, та під час руху розпилювали спеціальну суміш. Другий – пожежними стволами оброблялися території поблизу магазинів та стратегічних об’єктів.
Проводилася дезінфекція доріг загального користування у містах, селищах, та селах, об’єктів життєзабезпечення, а також найбільш жвавих вулиць на території всієї області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:51
23 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
10:04, 18 червня
10:18, 11 червня
17